תישארו בבית!

מאת: גאיה דרוקרוב, שכבת יב', אשדוד ט"ו


כולנו כבר לאט לאט מתחרפנים.


בחדשות מדברים בלי סוף רק על הקורונה הזאת, והאמת שאני מקווה שידברו על משהו אחר, כל דבר בעולם.

וזה הגיוני שאין על מה עוד לדבר. כמו שלי אין מה לעשות יותר בבית.

חרשתי את הנטפליקס כבר פעמיים. קראתי 3 ספרים, ושיחקתי אין ספור פעמים מונופול עם אחותי ואמי, ואין לי כוח יותר. שעות השינה שלי נדפקו, בגלל שאני הולכת לישון בשתיים ומתעוררת בתשע. בימים שיש בהם בית ספר אני ישנה יותר!

מדי פעם בתוך הכאוס הזה, אני נזכרת שאני בכיתה י"ב, זאת השנה האחרונה שלי בבית הספר ובתנועה. הייתי אמורה לדאוג עכשיו לגבי מסיבת סיום, ובגרויות, ופרידה מהמחנה, ובמקום זה אני דואגת שסבא וסבתא שלי ישארו בבית. זה עולם משוגע באמת.


וכבר לא אכפת לי ממסיבת הסיום שאולי תדחה ומהנשף שיש מצב שלא יתקיים, אני רק רוצה הכל יגמר. אני רוצה לפגוש את החברים שלי לא דרך המסך, כי גם תכל'ס, אין לי אינטרנט כזה טוב בחדר. כל כך לא בא לי לחזור ללימודים, אבל בא לי לחזור לכיתה שלי, ולצחוקים שלנו ביחד. בא לי לחזור למחנה אפילו אם זה רק כדי לנקות אותו או לשטוף כלים. בא לי לפגוש את סבא וסבתא שלי, שממש מתעצבנים על זה שאנחנו לא באים בגלל המצב. בא לי לחזור לאוויר שבחוץ (למרות שבאשדוד הוא לא הכי נקי שיש). בא לי פשוט לסיים את השנה הזאת כמו כל שמיניסטית נורמלית.


אז תעשו טובה, תישארו בבית. תגרמו לאנשים אחרים להישאר בבית, כי אם אנשים ימשיכו לצאת החוצה, המצב הזה יכול להימשך לעוד כמה חודשים טובים, ואני בטוחה שאף אחד לא רוצה את זה.


42 צפיות0 תגובות
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

טל: 03-5350157

ת.ד. 9057, רמת גן רמת אפעל 5219001