המלצות נגד השיעמום

 משחקים ביחד

my hero academia

איליי, כיתה ח', רעננה מערב

הסדרה עוסקת בילד בעולם של80 אחוז מהאוכלוסיה יש כוחות על ולו אין. הוא פוגש את הגיבור מספר אחת בעולם והגיבור מוצא את הילד ראוי לכוח שלו (זה הכוח היחיד בעולם שאפשר להעביר) וכל הסדרה היא על איך הוא לומד לשלוט בכוחות ובסוף הופך לגיבור מספר אחת (זה הדבר הראשון שאומרים בסדרה אז זה לא ספויילר)

soul eater

ניר חיימוביץ' מכיתה ח', רעננה מערב

הסדרה על בית ספר שמנהל אותו אל המוות. מטרת בית הספר היא לעצור ולהרוג kishins שהם יצורים שהתחילו כאנשים אבל החליטו לעשות את הדבר האסור: לאכול נשמות של בני אדם. יש שני סוגים של תלמידים בבית ספר- יש נשקים ויש אלו שמחזיקים אותם meisters והמטרה של כל התלמידים היא להשיג כמה שיותר נשמות kishin.

סנס8

מיכל מאשדוד

הסדרה מיועדת לגילאי +16 ונמצאת בנטפליקס.
הסדרה עוסקת ב-8 אנשים אשר מתחילים להיות מחוברים במודע שלהם ומשתמשים ביכולות אחד של השני למרות שנמצאים במדינות שונות. למי שאוהב תכני פיקציה, זוהי הסדרה המושלמת! בנוסף, ניתן לראות עד כמה הסדרה תומכת בקהילת הלהט"ב, שזה רק בונוס לסדרה מצויינת!

 

<< הורידו את האפליקציות ושחקו ביחד!

 

במרחק נשימה

מיכל מאשדוד

הסרט מיועד לגילאי +13.
ממליצה על הסרט כי הוא מעט אקטואלי למצב שבו אנחנו נמצאים. מדובר על שני אנשים עם מחלה שבגללה הם לא יכולים להתקרב (מרחק של מטר וחצי אחד מהשני). בין הנער והנערה נרקם סיפור אהבה יפהפה. אין ספק שמי שאוהב סיפורי אהבה וקצת רומנטיקן, יתחבר מאוד לסרט!

התפשטות

מיכל מאשדוד

סרט זה מיועד לגילאי +13 ונמצא בנטפליקס.
אני ממליצה על הסרט כי הוא מאוד אקטואלי לתקופה הזו: הוא מדבר על נגיף שמתפשט. אמנם הסרט מאוד מוקצן, אך באמת ניתן לראות כיצד מתפתח נגיף ואיך הוא פוגע ומשבית אוכלוסיות שלמות.
אני אישית מאוד מתעניינת בזה, ולכן הסרט היה לי מאוד מעניין ומעשיר. ממליצה בחום!

בלוז לחופש הגדול

גיא כהן, 28

גיא ממליץ על הסרט בלוז לחופש הגדול. הימים הם ימי מלחמת ההתשה וחיילים רבים נהרגו אז. על רקע מציאות זו, נדרשו חבורת י"בניקים מתל אביב להתגייס. הסרט עוסק בדילמות ובלבטים שלהם. סרט ישראלי חובה לכולם! מומלץ לגילאי 17 ומעלה.

נפילת הממלכות

מאיה, כיתה ט', אשדוד

מאיה מאשדוד ממליצה על הספר נפילת הממלכות. זהו הספר הוא הראשון בסדרת ספרים של מורגן רודס. הוא מאוד מעניין, יש בו אקשן, רומנטיקה, דרמה ועוד..

חבורת כוח המוח

נגה, כיתה ו' מחולון

זה ספר מגניב ומעניין! הוא על כל מיני חקירות בלשיות. כשקוראים את הספר זה גורם למי שקורא אותו לנסות לפתור את התעלומות בעצמו! כל אחד יכול להיות בלש.

קפטן תחתונים

לירוי, כיתה ד' מרעננה

הספר הוא קומיקס ואני מאוד אוהב קומיקס. קורים בקומיקס ובסדרה כל מיני דברים  מוזרים וקצת מגעילים אבל זה מצחיק אותי ונחמד לי.

<<  שלחו לנו המלצות לספרים,סרטים וסדרות

 

מדפיסים ונהנים

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

טל: 03-5350157

ת.ד. 9057, רמת גן רמת אפעל 5219001