במרחק נשימה

מיכל מאשדוד

הסרט מיועד לגילאי +13.
ממליצה על הסרט כי הוא מעט אקטואלי למצב שבו אנחנו נמצאים. מדובר על שני אנשים עם מחלה שבגללה הם לא יכולים להתקרב (מרחק של מטר וחצי אחד מהשני). בין הנער והנערה נרקם סיפור אהבה יפהפה. אין ספק שמי שאוהב סיפורי אהבה וקצת רומנטיקן, יתחבר מאוד לסרט!

גאווה

גיא כהן, 28

גיא ממליץ על הסרט "גאווה", המספר על חיבורם של שני מאבקים חברתיים שנראה היה תחילה שלעולם לא יוכלו להתחבר:
שביתת כורי הפחם באנגליה וקהילת הלהט"ב שנאבקה למען שוויון זכויות

התפשטות

מיכל מאשדוד

סרט זה מיועד לגילאי +13 ונמצא בנטפליקס.
אני ממליצה על הסרט כי הוא מאוד אקטואלי לתקופה הזו: הוא מדבר על נגיף שמתפשט. אמנם הסרט מאוד מוקצן, אך באמת ניתן לראות כיצד מתפתח נגיף ואיך הוא פוגע ומשבית אוכלוסיות שלמות.
אני אישית מאוד מתעניינת בזה, ולכן הסרט היה לי מאוד מעניין ומעשיר. ממליצה בחום!

רוקי

רועי, כיתה ד' מקרית ביאליק

אני ממליץ על הסרט הזה כי יש בו תחרות ואקשן, דברים שאני אוהב. הסרט הוא על רוקי, שהתאמן הרבה ובזכות זה הצליח בקרב! הסרט מומלץ לילדים מכיתה ד'

בלוז לחופש הגדול

גיא כהן, 28

גיא ממליץ על הסרט בלוז לחופש הגדול. הימים הם ימי מלחמת ההתשה וחיילים רבים נהרגו אז. על רקע מציאות זו, נדרשו חבורת י"בניקים מתל אביב להתגייס. הסרט עוסק בדילמות ובלבטים שלהם. סרט ישראלי חובה לכולם! מומלץ לגילאי 17 ומעלה.

סרטים

סדרות

 

my hero academia

איליי, כיתה ח', רעננה מערב

הסדרה עוסקת בילד בעולם של80 אחוז מהאוכלוסיה יש כוחות על ולו אין. הוא פוגש את הגיבור מספר אחת בעולם והגיבור מוצא את הילד ראוי לכוח שלו (זה הכוח היחיד בעולם שאפשר להעביר) וכל הסדרה היא על איך הוא לומד לשלוט בכוחות ובסוף הופך לגיבור מספר אחת (זה הדבר הראשון שאומרים בסדרה אז זה לא ספויילר)

פה גדול

רום מאילת

אני ממליץ על הסדרה הזאת מכיון שאני ממש אוהב אותה וחושב שהיא ממש מומלצת לגיל ההתבגרות. ואני אוהב בה שלפעמים היא מראה מקרים שיכולים לקרות לך.
מומלץ לגילאי 16+

חממה

שיר, כיתה ד' מרעננה

זאת סדרה מותחת, היא על ילדים שלומדים בפנימיה בכנרת, ממש יפה שם. הם לומדים להיות מנהיגים כמו שאנחנו במחנה מנהיגים

אבא מטפלת

אריאל, כיתה ה' מנופית וליאם , כיתה ד' ממגדל העמק

אריאל: אני ממליצה על הסידרה כי היא מצחיקה אותי כל פעם מחדש ועוזרת לי לעבור את התקופה הזאת של הקורונה.
ליאם: סדרה מצחיקה, מבולבלת, משוגעת שיש בה אין סוף צחוקים. מעבירה את הזמן בכיף!

soul eater

ניר חיימוביץ' מכיתה ח', רעננה מערב

הסדרה על בית ספר שמנהל אותו אל המוות. מטרת בית הספר היא לעצור ולהרוג kishins שהם יצורים שהתחילו כאנשים אבל החליטו לעשות את הדבר האסור: לאכול נשמות של בני אדם. יש שני סוגים של תלמידים בבית ספר- יש נשקים ויש אלו שמחזיקים אותם meisters והמטרה של כל התלמידים היא להשיג כמה שיותר נשמות kishin.

הסדרה שכונה

זיו, כיתה ה' ממגדל העמק

קורים בסדרה דברים מגניבים כי היא מצולמת באמת בתוך שכונה! הסדרה אמיתית, לא מצויירת ואפשר להשיג אותה ב VOD.

יומני הערפד

רועי, כיתה ט' מבאר אורה

סדרה עם 8 עונה ועוד שתי סדרות בת. קשה לעקוב, אבל אפשרי. היא מדברת על חייו ,או למעשה יומנו האישי של ערפד בשם סטפן. סטפן הוא ערפד שונה מכל ערפד אחר - לא מסוגל לשתות דם אדם. אם הוא שותה דם הוא מאבד את זה ומתמכר אבל אם לא ישתה ימות לכן שותה דם של חיות מה שהופך אותו לחלש. בתחילת הסדרה סטפן פוגש את איילנה ומתחבר אליה ולאט לאט משתנ ה ובמהלך הסדרה רואים את השינוי שלו. אם תחליטו לראות את יומני הערפד תהיו חייבים לראות את המקוריים ומורשות (סדרות ההמשך).

סנס8

מיכל מאשדוד

הסדרה מיועדת לגילאי +16 ונמצאת בנטפליקס.
הסדרה עוסקת ב-8 אנשים אשר מתחילים להיות מחוברים במודע שלהם ומשתמשים ביכולות אחד של השני למרות שנמצאים במדינות שונות. למי שאוהב תכני פיקציה, זוהי הסדרה המושלמת! בנוסף, ניתן לראות עד כמה הסדרה תומכת בקהילת הלהט"ב, שזה רק בונוס לסדרה מצויינת!

נמלטים

לוטן מאילת

הסדרה נמלטים היא סדרת אקשן ומתח שמדברת על אנשים חפים מפשע שהוכנסו לכלא ומנסים לברוח ממנו. במהלך הסדרה הם נתקלים במספר בעיות. אני אוהב את הסדרה מכיוון שהיא מותחת, חמש עונות מרתקות ומלחיצות עם הרבה תפניות בעלילה.
הסדרה מותאמת לילדים בגילאי 14 +

המאה

רועי, כיתה ט' מבאר אורה

סדרה מעניינת שאפשר להיסחף אליה. היא מדברת על העתיד שבו כל האנושות (או יותר נכון רוב האנושות) ברחו מכדור הארץ לאחר שכדור הארץ הופצץ ומלא בקרינה. לאחר מאה שנה כמות החמצן בחללית קטנה ואין מספיק חמצן אז מה שהממשל החליט לעשות זה לשלוח מאה אסירים למות בשליחה לחלל. בעונה הראשונה רואים איך הם מסתדרים עם האוייבים מסביב ועם הקשיים.

 

<<  שלחו לנו המלצות לספרים,סרטים וסדרות

 

נפילת הממלכות

מאיה, כיתה ט', אשדוד

מאיה מאשדוד ממליצה על הספר נפילת הממלכות. זהו הספר הוא הראשון בסדרת ספרים של מורגן רודס. הוא מאוד מעניין, יש בו אקשן, רומנטיקה, דרמה ועוד..

ג'ינג'י

שחר, כיתה ג' מחולון

זה ספר ישן שאמא שלי הייתה קוראת והיום אנחנו רואים אותו בסדרה. זה על חבורה שיוצאת להרפתקאות, הם קצת מזכירים את החברים שלי!

יומנו של חנון ויומני החנונית

קורל, כיתה ד' ממגדל העמק

אני אוהבת את כל הדמויות (חוץ מאחת), זה ספר מצחיק ומהנה וגם מאוד הרפתקני, אני אוהבת מאד את הדמות הראשית של הספר.

חבורת כוח המוח

נגה, כיתה ו' מחולון

זה ספר מגניב ומעניין! הוא על כל מיני חקירות בלשיות. כשקוראים את הספר זה גורם למי שקורא אותו לנסות לפתור את התעלומות בעצמו! כל אחד יכול להיות בלש.

כארמל

נגה, כיתה ו' מחולון

אני אוהבת בעלי חיים וזה ספר על חתול שפותר תעלומות. הוא לא כמו החתול שלנו בבית אבל הוא גם חמוד וכייף מאוד לקרוא את הספר.

הארי פוטר וחדר הסודות

איתי, כיתה ד' מרעננה

מסדרת ספרי הארי פוטר. זה ספר מעניין.

קפטן תחתונים

לירוי, כיתה ד' מרעננה

הספר הוא קומיקס ואני מאוד אוהב קומיקס. קורים בקומיקס ובסדרה כל מיני דברים  מוזרים וקצת מגעילים אבל זה מצחיק אותי ונחמד לי.

סדרת הספרים מגיסטריום

סתיו, כיתה ח' מנוף הגליל

סדרת פנטזיה שמספרת על ילד עם קשרים משונים לקסם ולעולם של פלא. בהתחלה הוא נמנע אבל מבין שהוא יכול לשלוט בקסם. בהמשך ההרפתקה הוא פוגש חברים ואנשים שעוזרים לו ותומכים בו. סדרת פנטזיה מסופרות הפנטזיה מבין המקובלות והמוערכות בעולם, קסנדרה קלייר והולי בלק. מומלץ לנוער.

ספרים

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

טל: 03-5350157

ת.ד. 9057, רמת גן רמת אפעל 5219001